Ana Menü
FAHRETTİN YOKUŞA YAPILAN SALDIRIYI ŞİDDETLE KINIYORUZ PDF Yazdır e-Posta
Pazar, 12 Şubat 2017 19:41

Türkiye Kamu-Sen Genel Teşkilatlandırma Sekreteri ve Türk Büro-Sen Genel Başkanı Fahrettin YOKUŞ kimliği belirsiz kişilerce silahlı saldırıya uğramıştır. Genel Başkan YOKUŞ ’un sağlık durumu iyi ancak şoförü Özkan TEMİZER hafif yaralıdır.

Saldırıya ilişkin bir açıklama yapan Türkiye Kamu-Sen Genel Başkanı İsmail KONCUK saldırıyı lanetlerken, camiaya geçmiş olsun dileklerini iletti.

Ülkütek olarak Türkiye Kamu-Sen Genel Teşkilatlandırma Sekreteri ve Türk Büro-Sen Genel Başkanı Sayın Fahrettin YOKUŞ’a yapılan silahlı saldırıyı ve bu saldırıyı tertipleyenleri nefretle kınıyoruz. Bu menfur saldırı sadece Fahrettin Yokuş’a değil tüm Ülkücülere ve Ülkücülerin birliğine yapılmıştır. Fahrettin Yokuş beye geçmiş olsun dileklerimizi iletiyor, yaralı şoförüne acil şifalar diliyoruz.

Türkiye Kamu-Sen Genel Başkanı İsmail KONCUK açıklamasında; Türk Büro-Sen Genel Başkanımız Fahrettin YOKUŞ bugün akşam saatlerinde evinin önünde kimliği belirsiz kişilerce saldırıya uğramış, sayın YOKUŞ saldırıdan yara almadan kurtulmuş, şoförü Özkan TEMİZER ise bacağından yaralanmıştır. Tüm camiamız Türkiye'nin hassas bir dönemden geçtiği bugün yaşanan bu menfur olayı sükunetle değerlendirmeli, her türlü provokasyona dikkat etmelidir. İnanıyorum ki, emniyet tarafından gerekli tedbirler alınacak ve saldırganlar en kısa zamanda bulunacaktır. Hükümetin de saldırganların bulunması için gereken hassasiyeti göstermesini bekliyoruz.

Türkiye'nin içinden geçtiği bu hassas dönemde karışıklıktan fayda bekleyen provokatif gruplar tarafından bu tip saldırılar yapılabilir. Camiamız bu konuda çok dikkatli olmalı provokasyonlara dikkat etmelidir.

 

Türkiye Kamu-Sen camiası olarak Türk Büro-Sen Genel Başkanımız Fahrettin YOKUŞ'a geçmiş olsun dileklerimizi iletiyor, şoförü kıymetli personelimiz Özkan TEMİZER’e acil şifalar diliyoruz. Emniyet güçlerimizin bu elim olayı en kısa sürede aydınlatmasını ve faillerin bir an önce yargıya teslim edilmesini bekliyor ve takipçisi olacağımızın bilinmesini istiyoruz. Bu saldırıyı tüm camiamız adına şiddetle kınıyorum.

 
bayrak2.gif

NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE!

Anket

Sitemizin son hali hakkındaki görüşünüz:
 

Free template 'Feel Free' by [ Anch ] Gorsk.net Studio. Please, don't remove this hidden copyleft!