Ana Menü
TERÖRÜ LANETLİYORUZ PDF Yazdır e-Posta
Salı, 13 Aralık 2016 13:24

İstanbul Beşiktaş Vadafone Arena yakınında ve Maçka Parkı'nda düzenlenen terör saldırılarıyla Çevik Kuvvet polislerimizin toplanma yerinde bomba yüklü araç patlatılmış, çok kısa süre sonra da Maçka Parkı'nda canlı bomba saldırısı gerçekleştirilmiş, canlarımız gitmiş, evlatlarımız şehit edilmiş, milli yürekler kasıp kavrulmuştur.

Ülkütek olarak, başta bu olayda şehit edilen polislerimiz ve vatandaşlarımız olmak üzere, tüm şehitlerimize yüce Allah'tan rahmet, aileleri, yakınları ve Türk milletine başsağlığı yaralananlara acil şifalar diliyoruz.

Son yıllarda hızla artış gösteren ve ocaklara yangınlar düşüren terörü ve terör örgütlerinin tümünü lanetliyoruz.

 

Yaşadığımız bu kanlı süreçte her gün Anadolu’nun dört bir yanından ocaklarda yükselen feryatlar, acı, gözyaşı ve hüzün bağrımıza bir bıçak gibi yine saplanıyor.

PKK’nın ve diğer törör örgütlerinin hain ve kahpece şehit ettiği vatan evlatları birer birer toprağa verilirken, dışarıdan kurmalı “sözde aydınlar, sözde akil kişiler” de doğrudan Türkiye cumhuriyeti devletini hedef alarak, silahların susması ve çatışmasızlık ortamının oluşturulmasını isteyen laflarıyla eskisi kadar olmasa da yine, bölücü teröre dolaylı olarak destek vermektedirler.

Ey sözde aydınlar, bazı liberal olduğunu söyleyen sahte misyonerler, her devrin adamları, satılık kalemler, yatlarda, yalılarda oturdukları yerde ahkâm kesenler; terör örgütünün siyasal uzantısını barış güvercini yapıp tepelerine çıkartanlar;  kim olursanız olun, neye inanırsanız inanın, hangi bahaneyi ortaya atarsanız atın, akan kandan, bu vatan evlatlarının katledilmesinden bazı Avrupalı ve ABD’li dostlarınızla birlikte sizlerde sorumlusunuz!

Ülkütek olarak inanıyoruz ki; her şeye rağmen bedeli ne olursa olsun Türk milleti ve Türkiye; egemenlik haklarına sonuna kadar sahip çıkacaktır! Ve yine inanıyoruz ki; “Türkiye cumhuriyeti devleti ülkesi ve milletiyle bölünmez bir bütündür” ilkesine sahip olanlar bu marazi odakların üstesinden gelmesini bileceklerdir.

Ülkeyi yönetenler, yetkililer artık üzerine düşeni yapmalı geçmişte yaptığı hatalardan ders çıkartarak, "Terörle müzakere değil, topyekûn mücadele" yolunu benimseyerek toprağa düşen şehitlerimizin kanını yerde bırakmamalıdır.

ÜLKÜTEK olarak,  tüm şehitlerimize yüce Allah'tan rahmet, aileleri, yakınları ve Türk milletine bir kez daha başsağlığı diliyoruz."

 

ÜLKÜTEK

Son Güncelleme: Salı, 13 Aralık 2016 13:44
 
bayrak2.gif

NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE!

Anket

Sitemizin son hali hakkındaki görüşünüz:
 

Free template 'Feel Free' by [ Anch ] Gorsk.net Studio. Please, don't remove this hidden copyleft!