Ana Menü
ÜLKÜTEK ANKARA ŞUBESİNİN GENEL KURULU YAPILDI PDF Yazdır e-Posta
Pazartesi, 17 Nisan 2017 12:08

Ülkücü Teknik Elamanlar Derneği Ankara Şubesinin 9. Olağan Genel Kurulu 15 Nisan 2017 Cumartesi günü saat 14.00’de Strazburg Cad. 24 /10 Sıhhiye - Ankara adresindeki dernek genel merkezinde yapılmıştır. Toplantı Ankara Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Hasan ŞİŞMAN tarafından açılmıştır. Genel Kurul Başkanlık Divanına Ömer Nail ALTAY, Muzaffer KÖNDEL ve Semih ARGIN oy birliği ile seçilmiştir.    Divan Başkanı Atatürk ve Şehitler için yapılan saygı duruşundan sonra gündem konularını görüşmeye açmış, Yönetim Kurulu Faaliyet ve Denetim Kurulu raporları görüşülerek yapılan oylamayla aklanmış ve yeni Yönetim ve Denetim Kurulları seçilmiştir.

2017-2020 dönemi için seçilen ÜLKÜTEK Ankara Şubesi Yönetim Kurulu ilk toplantısında Şube Başkanlığına Hasan ŞİŞMAN’ ı seçmiş ve görev dağılımını aşağıdaki gibi belirlemiştir.

 

Hasan ŞİŞMAN                       Şube Başkanı

Orhan ÖZTÜRK                       Şube Başkan Yardımcısı

Veysel DEVECİ                        Mali Sekreter

Burak Çelebi  KARAGÖZ          Şube Sekreteri

Abubekir YILANKIRKAN         Eğitim ve Basın-Yayın Sekreteri

Bayram ÖZKAN                       Teşkilatlanma Sekreteri

Murat ALTINOK                       Mesleki ve Sosyal Faaliyetler Sekreteri

Genel Kurulda Yönetim Kurulu yedek üyeliklerine ise Tahsin TUFAN, Mehmet ÇETİNGÜRBÜZ, Semih ARGIN,   Okan BÜKEN, Bedri ELVEREN, Orhan KAHRAMAN ve H. Halil KAYA seçilmiştir.

Denetleme Kurulu üyeliklerine ise Necati YOĞURT, Musa CANLI ve Adnan ERDEM, Denetleme Kurulu yedek üyeliklerine Pervin Dilek, Ahmet ÇAVUŞOĞLU ve Kerem Oğuz ŞİMİT seçilmiştir.

ÜLKÜTEK Genel Merkezi üst kurul delegeleri için aday gösterilen 74 Asil ve 74 yedek üye Üst Kurul asil ve yedek üyeliklerine seçilmiştir.

Genel Kurulda söz alan üyeler ÜLKÜTEK’İN faaliyetlerini gözden geçirerek irdelemiş. Gelecek dönemde Derneğin daha etkin ve verimli hizmet verebilmesi için yapılması gereken konulardaki düşüncelerini aktarmışlardır.

ÜLKÜTEK Genel Başkanı Ekrem Aksoy geçmiş dönemde yapılan faaliyetler, karşılaşılan sorunlar ve bunları gidermek için yapılması gerekenler konusunda üyelere bilgi vererek gelecek dönemde üyelerin dernek çalışmalarına daha fazla destek vermesinin gereğini vurgulamıştır.

Şube Başkanlığına seçilen Hasan ŞİŞMAN’IN yeni seçilen Yönetim Kurulu adına yaptığı teşekkür konuşmasının ardından Divan tarafından Yeni Yönetim Kuruluna çalışmalarında başarılar dilenerek Genel Kurul sonuçlandırılmıştır.

ÜLKÜTEK Genel Merkezi olarak Genel Kurula katılarak katkıda bulunan tüm ülküdaşlarımızı kutluyoruz.  Yeni Yönetim Kuruluna başarılar diliyoruz

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Son Güncelleme: Pazartesi, 17 Nisan 2017 13:02
 
bayrak2.gif

NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE!

Anket

Sitemizin son hali hakkındaki görüşünüz:
 

Free template 'Feel Free' by [ Anch ] Gorsk.net Studio. Please, don't remove this hidden copyleft!