Ana Menü
TÜRK TELEKOM BYS DELEGE SEÇİMLERİ PDF Yazdır e-Posta
Perşembe, 13 Şubat 2014 12:34

Türk Telekom Biriktirme ve Yardım Sandığının (BYS )Delege Seçimleri 19/Şubat/2014 Çarşamba günü Telekom Genel müdürlük binasında mesai saatleri içinde yapılacaktır.

 

Bu Seçimler, gerek Türk Telekom’dan ayrılan BYS üyeleri, gerekse Türk Telekom’da çalışan/çalışmak zorunda kalan BYS üyeleri için çok önemli. Türk Telekom’dan ayrılan arkadaşlarımızın BYS Yönetim Kurulunda temsil edilmesi için delege seçimleri çok önemli.

 Türk Telekom’dan ayrılmasına rağmen BYS üyeliğini devam ettiren çok sayıda üye var. 

BYS’nin iyi yönetilmesi de; BYS Yönetiminin TÜRK TELEKOM yönetiminin ve SİYASETİN baskısı  ve yönlendirilmesine maruz kalmaması ile mümkündür.

 

Temennimiz Türk Telekom’dan ayrılan arkadaşlarımızın kuruluşunda gelişmesinde payları, alın terleri, aidatları bulunan bu iki kurumun yönetiminde söz sahibi olabilmeleridir.

Türk Telekom’dan ayrılanların Türk Telekom ile iki bağlantısı kaldı. Sağlık Yardım Vakfı ve Biriktirme Yardım Sandığı.

Kurum haricinde görev yapan arkadaşların aday olan kurum harici delege adaylarını desteklemelerinin önemini bir kez daha vurgulayarak BYS delege seçimlerinin; Ülkemize, camiamıza ve Türk Telekom Biriktirme ve Yardım Sandığı’na hayırlı olmasını diliyor ve tüm üyelerden oylarına sahip çıkmalarını bekliyoruz.

Son Güncelleme: Perşembe, 13 Şubat 2014 13:07
 
bayrak2.gif

NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE!

Anket

Sitemizin son hali hakkındaki görüşünüz:
 

Free template 'Feel Free' by [ Anch ] Gorsk.net Studio. Please, don't remove this hidden copyleft!