Ana Menü
TÜRK ENERJİ-SEN”İN EĞİTİM VE İSTİŞARE TOPLANTISI PDF Yazdır e-Posta
Salı, 06 Kasım 2018 08:27

TÜRK ENERJİ-SEN’in Göynük, Kemer/Antalya’da gerçekleştirdiği “Değişen Sendikal Vizyon ve TÜRK ENERJİ-SEN” temalı Eğitim ve İstişare Toplantısı, birlik ve beraberlik içerisinde, başarılı ve verimli bir şekilde gerçekleştirilmiştir. Toplantıya ÜLKÜ-TEK Genel Başkanı Sayın Semih Çeyiz, Türk Yerel Hizmet-Sen Genel Başkanı Sayın Mustafa Yorulmaz katılarak katkı vermişlerdir.

ÜLKÜTEK olarak birlik, beraberlik ve kardeşlik hukuku içerisinde gerçekleştirilen toplantının sonuçlarının ülkemize, milletimize ve tüm kamu çalışanlarına hayırlara vesile olmasını diliyoruz.

 

Eğitim ve İstişare Toplantısında, kamu çalışanlarının, imzalanan toplu sözleşme ve enflasyondan doğan kayıplarının telafi edilmesi (EK ZAM), 3600 Ek Gösterge, Vergi diliminin düşürülmesi ve özelleştirme uygulamaları 4/B çalışanlarının sorunları gibi hususlar başta olmak üzere birçok sorun ve çözüm önerileri üzerinde istişarelerde bulunulmuş, toplantının devamında katılımcılara yönelik “Sendikacılıkta Liderlik ve Etkili İletişim” konulu eğitim programı düzenlenmiştir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
bayrak2.gif

NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE!

Anket

Sitemizin son hali hakkındaki görüşünüz:
 

Free template 'Feel Free' by [ Anch ] Gorsk.net Studio. Please, don't remove this hidden copyleft!