Ana Menü
HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ PDF Yazdır e-Posta
Pazartesi, 02 Temmuz 2018 14:39

8 Mart 2018 tarihinde Ankara’da yapılan 12. Olağan Kurultay sonrasında delegenin ve ülkücü hareketin bir kez daha güvenoyunu alan Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Dr. Devlet Bahçeli basında oluşturulan algının aksine her türlü kara propagandaya rağmen mevcut koşullarda ciddi bir oy alarak Cumhur ittifakı olarak meclis çoğunluğunu sağlamıştır.

Ülkücü Teknik Elemanlar Derneği tarafından Sayın Devlet BAHÇELİ ve Mesleki ve Sivil Toplum Kuruluşları ile İlişkilerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Sayın Yaşar YILDIRIM’A ve Genel Sekreter İsmet BÜYÜKATAMAN’A seçimler sonrası hayırlı olsun ziyareti yapılmıştır.

Ziyarete Ülkücü Teknik Elemanlar Derneği Genel Merkezi Dernek Genel Başkanımız Semih ÇEYİZ'İN Başkanlığında Yönetim Kurulu üyeleri ve Ülkü tek Ankara Şube Başkanı Hasan ŞİŞMAN katıldı.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Yaşar YILDIRIM’A ve Genel Sekreter İsmet BÜYÜKATAMAN ÜLKÜ TEK’in kendileri ve Ülkücü Camia için ayrı bir önemi olduğunu belirtip, gelecek dönemde daha etkin ve verimli çalışma beklediğini bu konuda her türlü desteği vereceklerini ifade ettiler.

 
bayrak2.gif

NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE!

Anket

Sitemizin son hali hakkındaki görüşünüz:
 

Free template 'Feel Free' by [ Anch ] Gorsk.net Studio. Please, don't remove this hidden copyleft!