Ana Menü
DEVLET BAHÇELİYE HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ PDF Yazdır e-Posta
Salı, 17 Nisan 2018 12:25

 

12. Olağan Kurultay sonucu tekrar seçilen MHP Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli’ye ve Mesleki ve Sivil Toplum Kuruluşları ile İlişkilerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcılığı görevine getirilen Sayın Yaşar YILDIRIM'A Ülkücü Teknik Elemanlar Derneği olarak hayırlı olsun ziyaretinde bulunduk.

Ziyarete Ülkücü Teknik Elemanlar Derneği Genel Merkezi Dernek Genel Başkanımız Semih ÇEYİZ'İN Başkanlığında Yönetim Kurulu üyeleri ve Ülkü tek Ankara Şube Başkanı Hasan ŞİŞMAN katıldı.

Çeyiz “Liderimiz Sayın Devlet Bahçeli tek aday olarak girdiği olağan kurultaydan bir kez daha Genel Başkan olarak seçilmesinden duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Genel Başkanımızın son Afrin Harekatı dahil ülke gidişatında oynadığı rolün önemini vurguladı. Gerek hain darbe sürecindeki rolü, gerekse sonraki dönemde gündemi belirleyerek ince dokunuşlarıyla ülkemizin birlik beraberliği konusunda ne derece önemli bir siyasi karakter olduğuna herkesin şahit olduğunu ifade etti. Ülkücü hareketin bu ülkenin sigortası olduğunu ve bundan böylede böyle olmaya devam edeceğini ifade ederek. Kendi Ailesinden de bu uğurda şehit verdiğini ifade ederek 12’nci Genel Kurulun ülkemize, camiamıza hayırlı olmasını diledi.

Ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti dile getiren MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, ÜLKÜ TEK’in kendileri ve Ülkücü Camia için ayrı bir önemi olduğunu belirtip, gelecek dönemde daha etkin ve verimli çalışma beklediğini bu konuda her türlü desteği vereceğini ifade etti. Ülkütek Yönetimine Afrin harekâtına katılan Askerlerimizin hazırlayarak hediye ettiği tabloyu gösterdi.

 

Yine Ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti dile getiren MHP Genel Başkan Yardımcısı Yaşar YILDIRIM, ÜLKÜ TEK’in kendileri ve Ülkücü Camia için ayrı bir önemi olduğunu belirtip, gelecek dönemde daha yakın bir çalışma içinde olacaklarını ve mağdur edilen Ülkücülerin mağduriyetlerini giderme yönünde katkı vereceğini ifade etti.

 

Son Güncelleme: Salı, 17 Nisan 2018 12:39
 
bayrak2.gif

NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE!

Anket

Sitemizin son hali hakkındaki görüşünüz:
 

Free template 'Feel Free' by [ Anch ] Gorsk.net Studio. Please, don't remove this hidden copyleft!