Ana Menü
KURT-AR BAŞKANI ÇAĞRI KOÇYİĞİT’İN SOHBETİ PDF Yazdır e-Posta
Pazartesi, 04 Aralık 2017 13:07

KURT-AR Derneği Başkanı Sayın Çağrı KOÇYİĞİT 01.12.2017 Cuma günü saat 19.00 'da Ülkütek Genel Merkezimizde sohbet toplantısına katıldı. Çağrı Koçyiğit KURT-AR derneğinin kuruluş sürecini, amaçlarını ve faaliyetlerini sohbet havası içinde ÜLKÜTEK üyeleri ile paylaştı.

KURT-AR Derneği  “2014 yılında Türk Milliyetçileri tarafından kurulmuş, başka hiçbir kurum ile bağı olmayan bir gönüllü birliğidir. Yurtiçi ve yurtdışında bulunan ve acil yardıma ihtiyacı olan soydaşlarımıza, imkânların elverdiği ölçüde, yardım ulaştırmayı hedefleyen Kurt-Ar tamamen bağışçıların destekleri ile çalışmalarını yürütmektedir. Bugüne kadar Kurt-Ar’a emanet edilen tüm ayni ve nakdi yardımlar bizzat kendi gönüllüleri tarafından ihtiyaç sahiplerine teslim edilmiş ve kesinlikle başka aracılar kullanılmamıştır. https://kurtar.org.

Çağrı KOÇYİĞİT KURT-AR Derneğinin öncelikle zor durumda olan soydaşlarımıza Suriye de vatanları için çarpışan Türkmen ailelerine ve ihtiyaç sahiplerine Azerbaycan da Karabağ Türklerine, İstanbul’daki Doğu Türkistanlı ailelere insani yardımlar yaptıklarını ifade etmiştir. Ayrıca Suriye’de açtıkları Şehit Selami Aynur Yetim Okulu hakkında bilgi vermiştir.  Suriye’nin ve Türkmenlerin son durumu ve bölgede yaşananlar hakkında edindiği izlenimleri anlatmıştır.


 

 
bayrak2.gif

NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE!

Anket

Sitemizin son hali hakkındaki görüşünüz:
 

Free template 'Feel Free' by [ Anch ] Gorsk.net Studio. Please, don't remove this hidden copyleft!