Ana Menü
ÜLKÜTEK GENEL MERKEZİNİN GENEL KURULU YAPILDI PDF Yazdır e-Posta
Çarşamba, 05 Temmuz 2017 07:26

Ülkücü Teknik Elamanlar Derneği Genel merkezinin 10. Olağan Genel Kurulu 01 Temmuz 2017 Cumartesi günü dernek genel merkezinde yapılmıştır. Toplantı ÜLKÜTEK Genel Başkanı Ekrem AKSOY tarafından açılmıştır. Genel Kurul Başkanlık Divanına Eski Bayındırlık Bakanlığı Müsteşarı Ali Helvacı, ÜLKÜTEK Zonguldak Şube Başkanı Saruhan ÇINAR ve Disiplin Kurulu Üyesi  İ.Kürşat BOZKURT oy birliği ile seçilmişlerdir. Divan Başkanı, Atatürk ve Şehitler için yapılan saygı duruşundan sonra gündem konularını görüşmeye açmış, Yönetim Kurulu Faaliyet ve Denetim Kurulu raporları görüşülerek yapılan oylamayla aklanmış yeni Yönetim ve Denetim Kurulları asıl ve yedek üyeleri seçilmiştir.

2017-2020 dönemi için seçilen ÜLKÜTEK Genel Merkezi Yönetim Kurulu ilk toplantısında Genel Başkanlığa Semih ÇEYİZ’i seçmiş ve görev dağılımını aşağıdaki gibi belirlemiştir.

 

GENEL MERKEZ YÖNETİM KURULU (ASİL)

SEMİH ÇEYİZ                  GENEL BAŞKAN

REHA DİLEK                    BAŞKAN VEKİLİ

İSMAİL SARI                   GENEL SEKRETER

YALÇIN BORAN               GENEL MUHASİP

TAYLAN BİLGİN               GEN.BŞK.YARD.(TEŞKİLATTAN SORUMLU)

FATİH MEHMET KILIÇ      GEN.BŞK.YARD.(BASIN-YAYINDAN SORUMLU)

KUTLUAY ATAŞ                GEN.BŞK.YARD.(MES.TEKNİK ARAŞ.SORUMLU)

Ö. KÜRŞAT SOYSAL         GEN.BŞK.YARD.(EĞİTİMDEN SORUMLU)

ERKAN KAYA                   GEN.BŞK.YARD.(SOSYAL FAAL. SORUMLU)

GENEL MERKEZ YÖNETİM KURULU (YEDEK)

HÜSEYİN ATABEY

AYTEKİN YEDİYILDIZ

İBRAHİM ANAÇALI

BİROL SARIKAYA

ÖZCAN ÖZDEMİR

OSMAN CAMCI

SELAHATTİN DİKMEN

HAKAN MUTLU

ALİ ATMACA

DENETLEME KURULU ÜYELERİ(ASİL)

BAYRAM ÇAMKERTEN

HÜSEYİN ÇAKIR

ZAFER TEKBUDAK

ADİL ÖZYAZGAN

GAZİ KOÇ

DENETLEME KURULU ÜYELERİ(YEDEK)

MEHMET ŞENTÜRK

MURAT KUŞHAN

MUSTAFA AKAR

YUSUF KILIÇ

TAMER ÇETİN

DİSİPLİN KURULU ÜYELERİ(ASİL)

EKREM AKSOY

MUSTAFA TEKİN

İ.KÜRŞAT BOZKURT

FATİH KÜÇÜK

DOĞAN YILDIZ

DİSİPLİN KURULU ÜYELERİ(YEDEK)

ERCAN GÜNEŞ

İSAK ÖZCAN

MURAT ERSAN

İBRAHİM EREN

EYÜP POLAT

ÜLKÜTEK Genel Başkanı Ekrem Aksoy ülkenin ve ülkücülerin içinde bulunduğu durumu irdelemiş ülkemizin çok riskli ve kritik bir dönemden geçtiğini vurgulamıştır. Derneğin çalışmaları hakkında üyelere bilgi vererek geçmiş dönemde yapılan faaliyetler, karşılaşılan sorunlar ve bunları gidermek için yapılması gerekenler konusundaki düşüncelerini delegelere ve üyelere aktarmıştır. Bu dönem aday olmayacağını belirterek bu kararı çok önceden aldığını belirterek her zaman ÜLKÜTEK’in hizmetinde olacağını dile getirmiştir.

Genel Kurula eski ve yeni ÜLKÜTEK Genel Merkez Yönetim Kurulu Üyeleri, ÜLKÜTEK Ankara Şube Başkanı Hasan ŞiŞMAN ve Şube yönetim kurulu üyeleri, İstanbul ÜLKÜTEK Şube Başkanı Edip Mahir SEZEN ve Yönetim Kurulu  üyeleri, Eskişehir  ÜLKÜTEK Şube Başkanı Ramazan ÇETİN  ve çok sayıda ÜLKÜTEK üyesi delege olarak katılmıştır.

Genel Kurulda söz alan ÜLKÜTEK Eski Genel Başkanı Bayram ÇAMKERTEN, Eski MHP milletvekili Ali UZUNIRMAK, Türk Enerji- Sen Genel Başkanı ve ÜLKÜTEK delegesi    Mehmet ÖZER, ÜLKÜTEK İstanbul Şube Başkanı Edip Mahir Sezer, ÜLKÜTEK delegelerinden Telekomcular Derneği Başkanı Zafer TEKBUDAK,   Ömer Nail ALTAY ve söz alan diğer  delegeler ÜLKÜTEK’in faaliyetlerini gözden geçirerek geçmiş dönemde yapılan faaliyetler hakkındaki düşüncelerini dile getirmişler. Gelecek dönemde Derneğin daha etkin ve verimli hizmet verebilmesi için yapılması gereken konulardaki düşüncelerini aktarmışlardır. Ülkenin ve ülkücülerin içinde bulunduğu durumu ve çıkış yollarını kapsamlı bir biçimde irdelemişlerdir.

ÜLKÜTEK tarafından teknik ve sosyal amaçlı sempozyum, panel, toplantı düzenlenmesi ve ÜLKÜTEK faaliyetleri konularında geçmiş dönemde yapılanlar ve sorunlar ve gelecekte yapılması gerekenler Genel Kurulda istişare edilmiştir.

Semih ÇEYİZ ’in yeni seçilen Yönetim Kurulu adına yaptığı teşekkür konuşmasının ardından Divan tarafından Yeni Yönetim Kuruluna çalışmalarında başarılar dilenerek Genel Kurul sonuçlandırılmıştır.

ÜLKÜTEK Genel Merkezi olarak Genel Kurula katılarak katkıda bulunan tüm ülküdaşlarımızı kutluyoruz.  Yeni seçilen yönetimin Ülkemize, Türk dünyasına ve Derneğimize hayırlı hizmetler yapmasını diliyoruz.


 

 

Son Güncelleme: Çarşamba, 05 Temmuz 2017 10:39
 
bayrak2.gif

NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE!

Anket

Sitemizin son hali hakkındaki görüşünüz:
 

Free template 'Feel Free' by [ Anch ] Gorsk.net Studio. Please, don't remove this hidden copyleft!