Ana Menü
“ÇOK ŞÜKÜR! KURTULUYORUZ” PDF Yazdır e-Posta
Pazartesi, 25 Mayıs 2015 07:23

“ÇOK ŞÜKÜR! KURTULUYORUZ”

MHP 34’ncü açık hava toplantısını Ankara’da yaptı. Tandoğan Meydanı’nı hınca hınç dolduran başkentliler MHP lideri Bahçeli’nin “Bizimle yürü Ankara” çağrısına coşkuyla karşılık verdi.

AKP’li yılların Türkiye’ye faturasının çok ağır olduğunu belirten MHP lideri Devlet Bahçeli şöyle konuştu: Çok şükür yalan, talan, ihanet ve hırsızlıkla anılacak olan AK Parti’nin kara dönemi 15 gün sonra sona erecektir. Tarihi hesaplaşma günü yaklaşıyor. Hırsızın, uğursuzun, iş birlikçinin 15 günü kaldı.  MHP seçim çalışmalarına çok yoğun şekilde devam ediyor. MHP Lideri Bahçeli yoğun bir miting programı ile vatandaşlarla buluşuyor.

25 Mayıs 2015 Yozgat-Sivas Miting Programı

27 Mayıs 2015 Ülkücü Şehitleri Anma Programı

28 Mayıs 2015 Giresun-Trabzon-Rize Miting Programları

29 Mayıs 2015 Erzincan-Gümüşhane Miting Programları

30 Mayıs 2015 Bayburt-Erzurum Miting Programları

31 Mayıs 2015 İstanbul Mitingi Programı

 

 

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Ankara’da coşkulu bir topluluğa yaptığı konuşmada, “Varsın birileri PKK ile yan yana dursun. Ankara dün yürüdü Cumhuriyet kuruldu. Ankara dün yürüdü İstiklalimiz kurtuldu. Soruyorum sizlere yine yürüyecek misiniz? Çaldılar, soydular, götürdüler ne var ya bunda dediler? AKP ile geçen yılların faturası maliyeti çok ağırdır. Türkiye iyi yönetilmemektedir. Hukuktan kaçan bir hükümet iş başındadır” dedi.

Bahçeli, “Türküm diyemeyenlerin andımızı kaldırdığını” belirterek “Hukuktan kaçan bir hükümet iş başındadır. AKP’nin yönettiği Türkiye’de bebeklerimiz bile borçludur” dedi.

İRADESİNİ KAYBETTİ

“Tarihimiz, milletimiz, inançlarımız ve bayrağımız alçakça tartışmaya açılmıştır. Türk’üm diyemeyenler Andımızı kaldırmıştır” diyen MHP lideri Bahçeli, şöyle konuştu: “Cumhuriyet’in ve Başkent Ankara’nın birikimlerinden rahatsız olanlar milli bayramları gölgelemişlerdir. AKP hükümeti ülkenin sorunlarını çözme iradesini kaybetmiştir. Silahlı ve silahsız bölücülere müzakere fırsatı verilmiştir. Bakınız, Erdoğan ve Davutoğlu meydanlarda konuşurken ezanlarımız gecikmeli okunmaktadır. AKP, soygun yapmakta başörtüsünün altına saklanmaktadır.” MHP’nin her kesime ümit verdikçe, vaatlerini sıraladıkça AKP’nin sancılandığını söyleyen Bahçeli, şöyle devam etti:

TARİHİ HESAPLAŞMA

“3 milyar 300 milyon liraya eski parayla 3 trilyona çerez parası diyen bir şahıs Maliye Bakanlığı koltuğunu işgal etmektedir. Kişi başına düşen borç miktarı 5 bin liraya yaklaşmıştır. AKP’nin yönettiği Türkiye’de bebeklerimiz bile borçludur. Tarihi hesaplaşma günü yaklaşıyor. Devletin imkanlarını doya doya kullansınlar, devletin uçaklarına bol bol binsinler, Erdoğan acele etsin 15 gün daha başkanlık hayali kursun.”  “Başkanlık adı altında PKK’nın affedilmesine, İmralı canisinin özgür kalmasına, Kürdistan’ın kurulmasına onay verecek misiniz?” diye soran Bahçeli, şöyle konuştu: “Emeklilerimize Mart ayında 1400 Ekim ayında 1400 olmak üzere emekli desteği vereceğiz. Asgari ücreti net 1.400 liraya çıkaracağız. Köy ve mahalle muhtar maaşlarının en az asgari ücret kadar yükselmesi için gereğini yapacağız. Esnaf, Bağ kur emeklilerimizin aylıklarını düzenleyeceğiz. Atanamayan 330 bin öğretmenimizin KPSS puanı yanmadan atamalarını yapacağız. Yuva kuracak gençlerimize 10 bin lira değerinde 2 yıl vadeli kredi imkânı sağlayacağız.”

 

 

 

 
bayrak2.gif

NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE!

Anket

Sitemizin son hali hakkındaki görüşünüz:
 

Free template 'Feel Free' by [ Anch ] Gorsk.net Studio. Please, don't remove this hidden copyleft!