Ana Menü
ACI KAYBIMIZ PDF Yazdır e-Posta
Pazartesi, 17 Kasım 2014 12:08

Milliyetçi Hareket Partisi Grup Başkan Vekili Sayın Oktay VURAL’IN eşi Gazi Üniversitesi Sanat ve Tasarım Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Tuba Vural,15 Kasım 2014 tarihinde Hakk’ın rahmetine kavuşmuştur.

 

Prof. Dr. Tuba Vural’ın Kocatepe Camiinde kılınan cenaze namazına MHP lideri Devlet Bahçeli, TBMM Başkanı Cemil ÇİÇEK, çok sayıda bakan ve milletvekili, MHP den çok sayıda partili, Sivil toplum kuruluşlarının başkan ve üyeleri ve Üniversite camiasından öğretim üyeleri, öğrencileri ve çok sayıda ülkücü katıldı. Tuba Vural yapılan duaların ardından Gölbaşı mezarlığında toprağa verilmiştir.

ÜLKÜTEK olarak merhumeye Allahtan rahmet diler. Başta Sayın Vekilimiz ve ailesi olmak üzere tüm camiamıza, sevenlerine ve öğrencilerine baş sağlığı dileriz.

Prof. Dr. Tuba VURAL 

1962 yılında Ankara’da doğdu.1983 yılında Gazi Üniversitesi Mesleki Eğitim Fakültesi Giyim Endüstrisi Eğitimi Bölümü’nden mezun oldu.1986 yılında Gazi Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü’nde yüksek lisansını tamamladı.. 1991 yılında Uludağ Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsü’nde doktora derecesini aldı.1994 yılında doçent, 2000 yılında profesör oldu. Alanı ile ilgili 150’ye yakın yayını bulunan VURAL, Gazi Üniversitesi’nde hem Mesleki Eğitim Fakültesi hem de Sanat ve Tasarım Fakültesi Dekanı olarak görev yapmaktaydı.

Son Güncelleme: Pazartesi, 17 Kasım 2014 12:30
 
bayrak2.gif

NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE!

Anket

Sitemizin son hali hakkındaki görüşünüz:
 

Free template 'Feel Free' by [ Anch ] Gorsk.net Studio. Please, don't remove this hidden copyleft!