Ana Menü
ÜLKÜTEK GENEL MERKEZİNİN GENEL KURULU YAPILDI PDF Yazdır e-Posta
Salı, 24 Haziran 2014 08:57

Ülkücü Teknik Elamanlar Derneği Genel merkezinin 9. Olağan Genel Kurulu 21 Haziran 2014 Cumartesi günü dernek genel merkezinde yapılmıştır. Toplantı Ülkütek Genel Başkanı Ekrem AKSOY tarafından açılmıştır. Genel Kurul Başkanlık Divanına Ülkütek Zonguldak Şube Başkanı Saruhan ÇINAR ,Denizli Şube başkanı Yasin ÖZTÜRK, eski İstanbul Şube başkanı Erdinç BALCI ve eski Eskişehir Şube başkanı Süleyman ÇAKIROĞLU  oy birliği ile seçilmişlerdir. Divan Başkanı Atatürk ve Şehitler için yapılan saygı duruşundan sonra gündem konularını görüşmeye açmış, Yönetim Kurulu Faaliyet ve Denetim Kurulu raporları görüşülerek yapılan oylamayla aklanmış yeni Yönetim ve Denetim Kurulları asıl ve yedek üyeleri seçilmiştir.      

2014-2017 dönemi için seçilen ÜLKÜTEK Genel Merkezi Yönetim Kurulu ilk toplantısında Genel Başkanlığa Ekrem AKSOY’u seçmiş ve görev dağılımını aşağıdaki gibi belirlemiştir.  

GENEL MERKEZ YÖNETİM KURULU (ASİL) 

EKREM AKSOY                 GENEL BAŞKAN

SEMİH ÇEYİZ                   BAŞKAN VEKİLİ

İSMAİL SARI                    GENEL SEKRETER

YALÇIN BORAN                GENEL MUHASİP

FATİH MEHMET KILIÇ       GEN.BŞK.YARD.(TEŞKİLATTAN SORUMLU)

REHA DİLEK                    GEN.BŞK.YARD.(BASIN-YAYINDAN SORUMLU)

KUTLUAY ATAŞ                GEN.BŞK.YARD.(MES.TEKNİK ARAŞ.SORUMLU)

Ö. KÜRŞAT SOYSAL         GEN.BŞK.YARD.(EĞİTİMDEN SORUMLU)

TAYLAN BİLGİN               GEN.BŞK.YARD.(SOSYAL FAAL. SORUMLU)

 

GENEL MERKEZ YÖNETİM KURULU (YEDEK)

 

HÜSEYİN ATABEY

AYTEKİN YEDİYILDIZ

İBRAHİM ANAÇALI

BİROL SARIKAYA

ÖZCAN ÖZDEMİR

OSMAN CAMCI

SELAHATTİN DİKMEN

HAKAN MUTLU

ALİ ATMACA

 

DENETLEME KURULU ÜYELERİ(ASİL)

 

BAYRAM ÇAMKERTEN

HÜSEYİN ÇAKIR

ZAFER TEKBUDAK

ADİL ÖZYAZGAN

GAZİ KOÇ

 

DENETLEME KURULU ÜYELERİ(YEDEK)

MEHMET ŞENTÜRK

MURAT KUŞHAN

MUSTAFA AKAR

YUSUF KILIÇ

TAMER ÇETİN

 

DİSİPLİN KURULU ÜYELERİ(ASİL)

 

MUSTAFA TEKİN

NUH KOÇ

İ.KÜRŞAT BOZKURT

FATİH KÜÇÜK

DOĞAN YILDIZ

 

DİSİPLİN KURULU ÜYELERİ(YEDEK)

ERCAN GÜNEŞ

İSAK ÖZCAN

MURAT ERSAN

İBRAHİM EREN

EYÜP POLAT

 

ÜLKÜTEK Genel Başkanı Ekrem Aksoy ülkenin içinde bulunduğu durumu irdelemiş ülkemizin çok riskli ve kritik bir dönemden geçtiğini vurgulayarak önümüzdeki dönemde yapılacak Cumhurbaşkanlığı seçiminin önemli olduğunu ifade etmiştir. Derneğin çalışmaları hakkında üyelere bilgi vererek geçmiş dönemde yapılan faaliyetler, karşılaşılan sorunlar ve bunları gidermek için yapılması gerekenler konusundaki düşüncelerini delegelere ve üyelere aktarmıştır.

Genel Kurula  eski ve yeni  Ülkütek  genel merkez yönetim kurulu üyeleri, Ülkütek Ankara Şube Başkanı  Hasan ŞiŞMAN ve Şube yönetim kurulu üyeleri, İstanbul Ülkütek Şube Başkanı Yüksel YALÇIN ve yönetim kurulu  üyeleri, eski İstanbul Şube Başkanı Erdinç BALCI, Denizli Şube Başkanı Yasin ÖZTÜRK ve yönetim kurulu üyeleri, Eskişehir Ülkütek Şube Başkanı Ramazan ÇETİN ve eski Eskişehir Şube Başkanı Süleyman ÇAKIROĞLU ve çok sayıda Ülkütek üyesi delege olarak katılmıştır.

Genel Kurulda söz alan Ülkütek Eski  Genel Başkanı Bayram ÇAMKERTEN, Ülkütek İstanbul Şube Başkanı Yüksel YALÇIN, Eski İstanbul Şube Başkanı  Erdinç BALCI, Denizli Ülkütek yönetim kurulu üyesi Leman Deda KALKAN, Ülkütek delegelerinden  Zafer TEKBUDAK,Şahin  YILDIRIM, Tarhan ZIK ,Taylan BİLGİN Ülkütek’in faaliyetlerini gözden geçirerek irdelemiş. Gelecek dönemde Derneğin daha etkin ve verimli hizmet verebilmesi için yapılması gereken konulardaki düşüncelerini aktarmışlardır.

 ÜLKÜTEK tarafından teknik ve sosyal amaçlı sempozyum, panel, toplantı düzenlenmesi ve ÜLKÜTEK faaliyetleri konularında geçmiş dönemde yapılanlar ve sorunlar ve gelecekte yapılması gerekenler Genel Kurulda istişare edilmiştir.

Ekrem AKSOY,un yeni seçilen Yönetim Kurulu adına yaptığı teşekkür konuşmasının ardından  Divan tarafından Yeni Yönetim Kuruluna çalışmalarında başarılar dilenerek Genel Kurul sonuçlandırılmıştır.

Genel Kurul sonrasında  Ülkütek tarafından Genel Kurul delegelerine  yemek verilmiştir.

ÜLKÜTEK Genel Merkezi olarak Genel Kurula katılarak katkıda bulunan tüm ülküdaşlarımızı kutluyoruz.  Yeni seçilen Ülkütek yönetiminin Ülkemize, Türk dünyasına ve Derneğimize hayırlı hizmetler yapmasını diliyoruz.

 

 

  

  

 

 

 

Son Güncelleme: Perşembe, 26 Haziran 2014 11:58
 
bayrak2.gif

NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE!

Anket

Sitemizin son hali hakkındaki görüşünüz:
 

Free template 'Feel Free' by [ Anch ] Gorsk.net Studio. Please, don't remove this hidden copyleft!