Ana Menü
ÜLKÜTEK ANKARA ŞUBESİNİN GENEL KURULU YAPILDI PDF Yazdır e-Posta
Salı, 15 Nisan 2014 12:51

Ülkücü Teknik Elamanlar Derneği Ankara Şubesinin 8 Olağan Genel Kurulu 12 Nisan 2014 Cumartesi günü saat 14.00’de Strazburg Cad. 24 /10 Sıhhiye - Ankara adresindeki dernek genel merkezinde yapılmıştır. Toplantı Ankara Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Kutluay ATAŞ tarafından açılmıştır. Genel Kurul Başkanlık Divanına Kurşat BOZKURT, Fatih KÜÇÜK ve Sezgin İNCE    oy birliği ile seçilmişlerdir. Divan Başkanı Atatürk ve Şehitler için yapılan saygı duruşundan sonra gündem konularını görüşmeye açmış, Yönetim Kurulu Faaliyet ve Denetim Kurulu raporları görüşülerek yapılan oylamayla aklanmış ve yeni Yönetim ve Denetim Kurulları seçilmiştir.      

2014-2017 dönemi için seçilen ÜLKÜTEK Ankara Şubesi Yönetim Kurulu ilk toplantısında  Şube Başkanlığına Hasan ŞİŞMAN’ ı seçmiş ve  görev dağılımını aşağıdaki gibi belirlemiştir. 

 

 

Hasan ŞİŞMAN                       Şube Başkanı

Orhan ÖZTÜRK                       Şube Başkan Yardımcısı

Veysel DEVECİ                        Mali Sekreter

Burak Çelebi KARAGÖZ           Şube Sekreteri                 

 Aziz KAPUCU                         Eğitim ve Basın-Yayın Sekreteri

 Tuğrul ERBAY                        Teşkilatlanma Sekreteri

Ferdi ŞENOL                           Mesleki ve Sosyal Faaliyetler Sekreteri

 

 

 

Genel Kurulda Yönetim Kurulu yedek üyeliklerine ise  Abubekir YILANKIRKAN, Tahsin TUFAN, Murat ALTINOK, İbrahim Emir TEMEL, Bayram ÖZKAN, Okan BÜKELVE Bedri ELVEREN seçilmiştir.

 

Denetleme Kurulu üyeliklerine ise Necati YOĞURT, Musa CANLI ve Adnan ERDEM, Denetleme Kurulu yedek üyeliklerine Pervin Dilek,Ahmet ÇAVUŞOĞLU ve Kerem Oğuz ŞİMİT seçilmiştir.

ÜLKÜTEK Genel Merkezi üst kurul delegeleri için aday gösterilen 74 Asil ve 70 yedek üye Üst Kurul asil ve yedek üyeliklerine seçilmiştir.

Genel Kurulda söz alan üyeler ÜLKÜTEK’İN faaliyetlerini gözden geçirerek irdelemiş. Gelecek dönemde Derneğin daha etkin ve verimli hizmet verebilmesi için yapılması gereken konulardaki düşüncelerini aktarmışlardır. 

 ÜLKÜTEK Genel Başkanı Ekrem Aksoy Derneğin çalışmaları hakkında üyelere bilgi vererek geçmiş dönemde yapılan faaliyetler, karşılaşılan sorunlar ve bunları gidermek için yapılması gerekenler  konusundaki düşüncelerini üyelere aktarmıştır. 

 ÜLKÜ TEK’İN Oda seçimlerinde nasıl bir yol izlemesi gerektiği üyelerce istişare edilmiştir. Bu konuda geçmiş dönemde yürütülen çalışmalar ve karşılaşılan sorunlar hakkında Genel Kurul üyelerine bilgi verilmiştir.

ÜLKÜTEK tarafından teknik ve sosyal amaçlı sempozyum, panel ,toplantı düzenlenmesi ve ÜLKÜTEK Çalışma Guruplarının oluşturulması ve faaliyetleri konularında geçmiş dönemde yapılanlar ve sorunlar ve gelecekte yapılması gerekenler Genel Kurulda istişare edilmiştir.

Şube Başkanlığına seçilen Hasan ŞİŞMAN’IN yeni seçilen Yönetim Kurulu adına yaptığı teşekkür konuşmasının ardından  Divan tarafından Yeni Yönetim Kuruluna çalışmalarında başarılar dilenerek Genel Kurul sonuçlandırılmıştır.

ÜLKÜTEK Genel Merkezi olarak Genel Kurula katılarak katkıda bulunan tüm ülküdaşlarımızı kutluyoruz.  Yeni Yönetim Kuruluna başarılar diliyoruz

 

Son Güncelleme: Salı, 15 Nisan 2014 13:48
 
bayrak2.gif

NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE!

Anket

Sitemizin son hali hakkındaki görüşünüz:
 

Free template 'Feel Free' by [ Anch ] Gorsk.net Studio. Please, don't remove this hidden copyleft!