Ana Menü
NEDİM AĞAÇ ÜLKÜTEK’İ ZİYARET ETTİ PDF Yazdır e-Posta
Salı, 17 Aralık 2013 09:50

MHP Altındağ belediye başkan adayı üyemiz Sayın Nedim AĞAÇ 16.12.2013 tarihinde Derneğimizi ziyaret ederek derneğimiz üyeleri ile sohbet etmiştir. Nedim AĞAÇ konuşmasında,”Üyesi bulunduğum ÜLKÜTEK’İ ziyaret etmekten, istişare içinde olmaktan mutluyum. Altındağ için bir değişim gerektiğine bu değişimin projelerini hazırlamış, teknik ve idari kadrolara sahip bir anlayış ile gerçekleşeceğine inanıyoruz. Bu konuda Ülkütek’in çok değerli gördüğümüz desteğini bekliyoruz. “ dedi.

 Nedim AĞAÇ Konuşmasına devamla,” Yaklaşan seçimler sadece MHP’nin seçimi değildir. Herkesin seçimidir. Altındağ Ankara’nın en yoksul ve sorunları çözülmemiş bir ilçesi konumundadır. Ben bu ilçeyi yönetmeye adayım. Altındağ’ın çok sayıda sorunu vardır. Bu sorunların en önemlilerinden birinin kentsel dönüşümün burada layıkıyla yapılamamış olmasıdır” dedi.

 

Kendisinin mimar ve uzmanlık alanının kentsel dönüşüm olduğunu belirterek sorunları ve çözüm yollarını bildiğini ve başkan seçilmesi halinde bu sorunları çözeceğini ifade etmiştir. Altındağ’ın Anakaranın en yoksul ilçelerinden birisi olması nedeniyle yapılan sosyal yardımların önemli olduğunu bunların daha da arttırılacağını vurgulayarak. Hilal kart dağıtımı ile bu yardımlar daha düzenli ve kapsamlı hale getirilecek. İhtiyaç sahiplerinin tüm ihtiyaçları karşılanacaktır. İşsizliğin yoğun olarak yaşandığı bu ilçede her evden bir işsize iş temin edilmesi için çalışmalar yapılacaktır. Adaylığının açıklanmasının ardından bir seçim ekibi oluşturduğunu ve bu ekibin Altındağ’ın sorunlarını ve sosyolojik yapısını incelediklerini.  Altındağ da bulunan sivil toplum örgütlerini ve hemşeri derneklerini ziyaret ederek onların fikir ve önerilerini alacağını ifade etmişlerdir.  

Ülkütek Genel Başkanı Ekrem AKSOY geçen seçimlerde Ülkütek tarafından Altındağ için profesyonelce  çok sayıda proje hazırlandığını, bu projelerden birisinin de bu gün uygulanan Hammaönü projesi olduğunu ifade ederek. Sayın Nedim AĞAÇ’A Ülkütek olarak her türlü katkıyı vereceklerini beyan etmiştir.

Sohbet toplantısına katılan Ülkütek üyeleri seçim sürecinde ve daha sonraki süreçlerde Altındağ için nelerin yapılabileceği konusunda görüş ve önerilerini ifade ettiler.

NEDİM AĞAÇ’IN ÖZGEÇMİŞİ

MHP Altındağ belediye başkan adayı Nedim AĞAÇ 1952 yılında Gümüşhane de doğdu. 1974 yılında Ankara Aydınlıkevlere yerleşti. 1979 yılında ADMMA mimarlık bölümünden mezun oldu. YSE, Sanayi Bakanlığı gibi devlet kuruluşlarında çalıştıktan sonra bir müddet serbest mimarlık yaptı. Son olarak Başbakanlık TOKİ de uzman mimar olarak görev yaptı. Şehircilik ve Kentsel dönüşüm konularında uzmandır. 40 yıla yakın süredir Ülkücü camiaya birçok mevkide hizmet etmiştir.

Ülkütek olarak MHP belediye başkan adayı Nedim Ağaç’ın Altındağ’a hayırlı olmasını temenni eder, seçim sürecinde başarılar dileriz.

Son Güncelleme: Salı, 17 Aralık 2013 11:15
 
bayrak2.gif

NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE!

Anket

Sitemizin son hali hakkındaki görüşünüz:
 

Free template 'Feel Free' by [ Anch ] Gorsk.net Studio. Please, don't remove this hidden copyleft!