YÜREĞİMİZ YANIYOR PDF Print E-mail
Tuesday, 08 September 2015 07:51

Dağlıca'da iki ayrı zırhlı askeri araca yapılan mayınlı saldırıda 16 askerimiz şehit edilmiştir.

 

Ülkütek olarak, başta tüm şehitlerimiz olmak üzere, Dağlıca'da şehit olan tüm askerlerimize yüce Allah'tan rahmet, aileleri, yakınları ve Türk milletine başsağlığı yaralananlara acil şifa diliyoruz.

Son bir kaç aydır hızla artış gösteren ve ocaklara yangınlar düşüren terörü ve terör örgütünü lanetliyoruz Bu hainlere çözüm süreci adı altında cansuyu veren ve palazlandıran siyasi iradeyi Türk milleti bir kenara not etmiştir.  

 

Analar ağlamayacak, terör bitecek” gibi aldatmacalarla kamuoyu yanıltılırken, atı alanlar Üsküdar’ı geçmiştir.

Yaşadığımız bu kanlı süreçte her gün Anadolu’nun dört bir yanından ocaklarda yükselen feryatlar, acı, gözyaşı ve hüzün bağrımıza bir bıçak gibi saplanıyor.

Ülkemizi bu kanlı ve karanlık bataklığa sokan, teröre meşruiyet kazandıran, teröristlere taviz üstüne taviz veren, onlarla pazarlık yapan, Türkiye Cumhuriyeti devletini “çadır devleti anlayışı” ile yönetenler “terörle mücadele edeceğiz, çözüm süreci bitmiştir” gibi güne ve olaylara göre ikircikli açıklamaları inandırıcılıktan uzaktır.

PKK’nın hain ve kahpece şehit ettiği vatan evlatları birer birer toprağa verilirken,  dışarıdan kurmalı “sözde aydınlar, sözde akil kişiler” de doğrudan Türkiye cumhuriyeti devletini hedef alarak, silahların susması ve çatışmasızlık ortamının oluşturulmasını isteyen laflarıyla, bölücü teröre açıkça destek vermektedirler.

Analar ağlamayacak, terör bitecek, bayrağa sarılı tabutlar gelmeyecek” diyordunuz. Türk milletini yalan ve istismarlarınız ile aldatırken ve açılım süreci, çözüm süreci gibi aldatmacalarla ülke oyalanırken, atı alan Üsküdar’ı geçti! Hala görmüyor musunuz?

Hiçbir ciddi devlette asla olmaması gereken bu ilişkiler, bölücü terör örgütünün, imkân ve kabiliyetini artırmasına, fütursuzca eylem ve silahlı saldırı kapasitesini daha da güçlendirmesine, siyasallaşıp palazlanıp meşrulaşmasına sebep oldu! Hala idrak etmiyor musunuz?

Geçtiğimiz 28 Şubat’ta Dolmabahçe’de pkk terör örgütünün siyasal uzantısı yöneticileriyle toplanıp İmralı canisinin on maddelik ihanet metnini yol ve müzakere haritasını deklere ederken yüzünüzde güller açıyordu! Hala uyanmıyor musunuz?

Ne Habur rezaleti, ne terör örgütüne taviz üstüne taviz verdiğiniz Oslo’daki sızan görüşmeler sizleri hiç utandırmadı, ama Türk milliyetçileri sizin hakkınızdaki görüşler konusunda hiç yanılmadı! Hala bilmiyor musunuz?

On üç senedir Türkiye cumhuriyeti devletinin vidaları yerinden sökülmeye çalışıldı.  Omurgasıyla oynandı. Tüm kutsal değerler ayaklar altına alındı!

Bugün tek başına iktidara gelebilmek uğruna terörle mücadele ediyormuş görünüyorsanız ve milliyetçi oyları alıp, kaldığınız yerden devam edeceğinizi sanıyorsanız bilin ki, büyük bir yanılgı içindesiniz!

Türk milliyetçileri sizin ne yapmak istediğinizi hissediyor ve biliyor. On üç senedir bu ülkeyi yöneten sizler, başınız sıkıştığında aldatıldığınızı, kandırıldığınızı milletin gözünün içine baka baka söylüyorsunuz. Bu nasıl bir yönetim anlayışıdır!

Ey sözde aydınlar, bazı liberal olduğunu söyleyen sahte misyonlar, her devrin adamları, satılık kalemler, yatlarda, yalılarda oturdukları yerde ahkâm kesenler; terör örgütünün siyasal uzantısını barış güvercini yapıp tepelerine çıkartanlar;  kim olursanız olun, neye inanırsanız inanın, hangi bahaneyi ortaya atarsanız atın, akan kandan, bu vatan evlatlarının katilinden sizlerde sorumlusunuz!

Ülkütek olarak inanıyoruz ki; her şeye rağmen bedeli ne olursa olsun Türk milleti ve Türkiye; egemenlik haklarına sonuna kadar sahip çıkacaktır! Ve yine inanıyoruz ki; “Türkiye cumhuriyeti devleti ülkesi ve milletiyle bölünmez bir bütündür” ilkesine sahip olanlar bu marazi odakların üstesinden gelmesini bileceklerdir.

Yetkililer artık üzerine düşeni yapmalı, "Terörle müzakere değil, mücadele" yolunu benimseyerek toprağa düşen şehitlerimizin kanını yerde bırakmamalıdır.

ÜLKÜTEK olarak, başta tüm şehitlerimiz olmak üzere, Dağlıca'da şehit olan tüm askerlerimize bir kez daha yüce Allah'tan rahmet, aileleri, yakınları ve Türk milletine bir kez daha başsağlığı diliyoruz."

ÜLKÜTEK

Last Updated ( Tuesday, 08 September 2015 08:20 )
 
bayrak2.gif

NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE!

Anket

Sitemizin son hali hakkındaki görüşünüz:
 

Free template 'Feel Free' by [ Anch ] Gorsk.net Studio. Please, don't remove this hidden copyleft!